Musea & exposities Regulier / volwassenenLanguage no problem€€ (tot 30,-)
woensdag 28 mei 2025 - zaterdag 31 mei 2025

Alaa Minawi: The Liminal

Alaa Minawi: The Liminal

Het heden werkt niet langer. Een groep individuen heeft ervoor gekozen alles achter zich te laten en zich terug te trekken binnen een muur. Daar, tussen de buizen en kabels, leven en floreren ze. Af en toe drukken ze zich tegen het oppervlak om in de oren te fluisteren van degenen die nog buiten zijn. 

Dit project verkent thema’s van ondergrondse gemeenschappen, bubbels en het leven in gescheiden gemeenschappen in plaats van een gedeelde. Het is een terugtrekking uit een harde realiteit om een nieuwe wereld te creëren. 

The Liminal maakt deel uit van een serie getiteld No Man’s Land, die in 2026 in zijn geheel op SPRING gepresenteerd zal worden. Geïnspireerd door de Arab Futurist movement, duikt alaa minawi in machtsstructuren en mogelijkheden om te reflecteren op onze huidige systemen. In de kern onderzoekt het werk de spanning tussen aanwezigheid en afwezigheid.

* De Arab Futurist movement combineert Arabische tradities met futuristische ideeën in kunst, muziek, mode en film. Het verkent technologie, sciencefiction en alternatieve toekomstbeelden, vaak los van westerse perspectieven. Denk aan futuristische Arabische kunst, elektronische muziek met Midden-Oosterse invloeden en sci-fi geïnspireerde architectuur.

Mis niks!
Schrijf je in voor de nieuwsbrief! 👇

Meld je aan voor de Uitmail, Kidsmail of Festivalmail.

Aanmelden voor de nieuwsbrief